Eşek Sütü Çiftliği

İZMİR'DE EŞEK SÜTÜ NEREDE BULUNUR?

İZMİR'DE EŞEK SÜTÜ NEREDE BULUNUR?
Tag: İzmir eşek sütü, İzmir eşek çiftliği, Eşek sütü İzmir, Eşek çiftliği İzmir'de nerde, Eşek sütü nerede bulunur, Eşek sütü nerde satılır, Eşek çiftliği İzmir, Eşek sütü nereden alınır

İZMİR'DE EŞEK SÜTÜ NEREDE BULUNUR?

Eşek sütü'nün üretimini yaptığımız çiftliğimiz Türkiye'nin ilk Eşek çiftliğidir. Tamamiyle sağlıklı ve özenle bakımı yapılan Eşeklerimizin aynı titizlikte sağımı gerçekleştirilmektedir. Sağıldıktan sonra sütler soğutucularımızda saklanmakta ve özenle paketlenmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre gerek günlük gerekse haftalık olarak kendilerine ulaştırmaktayız. Eşek Sütü'nden imal ettiğimiz sabun, şampuan, krem ve maske'ler ile cilt sağlığınızı da arttırabilirsiniz. Eşek sütü'nin cilt'e olan faydaları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Cilt'deki antidoksidanları temizleyerek deri altına nüfuz ederek gençleştirici, kırışıklık gidericiliği bulunmaktadır.

Çiftliğimiz Manisa / Akpınar'da bulunmaktadır. Basında Biz bölümünden hakkımızda yapılan haberlere tarafsız olarak ulaşabilir, içeriklerini okuyabilirsiniz.